dworek
prezes
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 209
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 1 raz Ostrzeżeń: 0/5
|
Wysłany: Pon 19:27, 18 Lut 2008 Temat postu: DMV 1.0 |
|
|
Zakończył się pierwszy sezon DMV-u prowadzonego w całości przez Dwórka.
Pierwszym historycznym Mistrzem oraz zdobywcą Pucharu Kraju została drużyna z miasta Olsztyn, pod kierownictwem MlodyFan.
Mistrzostwo Dywizji wywalczyła Reprezentacja Północy (skupiająca zawodników z takich miast jak Gdańsk i Cekcyn) pod dowództwem Duendo.
Zwycięzcom gratuluje i liczę na dalszą zabawę oraz aktywność w tejże grze.
Wszystkie wyniki pierwszego sezonu...
1/6 PUCHARU KRAJU:
GOSPODARZ: Bartoszyce
Cekcyn vs Gdańsk-Nowy Port (20-25,25-17,25-11,25-27,16-14) 3:2
Gdańsk-Nowy Port vs Cekcyn (15-25,17-25,25-22,25-18,12-15) 2:3
awans: Cekcyn
Kałwągi vs Szczecin (18-25,20-25,25-16,16-25) 1:3
Szczecin vs Kałwągi (19-25,28-26,23-25,24-26) 1:3
awans: Szczecin
Chmielnik vs Gdańsk-Brzeźno (24-26,25-21,30-28,21-25,14-16) 2:3
Gdańsk-Brzeźno vs Chmielnik (25-27,25-27,26-24,25-16,10-15) 2:3
awans: Gdańsk-Brzeźno
Koszalin vs Jaworzno (21-25,25-23,24-26,27-25,15-10) 3:2
Jaworzno vs Koszalin (25-22,25-20,26-24) 3:0
awans: Jaworzno
Świdnica vs Olsztyn (16-25,16-25,13-25) 0:3
Olsztyn vs Świdnica (25-19,25-9,22-25,20-25,15-8) 3:2
awans: Olsztyn
Biskupiec - wolny los
awans: Biskupiec
1/3 PUCHARU KRAJU:
GOSPODARZ: Bartoszyce
Biskupiec vs Gdańsk-Brzeźno (23-25,15-25,15-25) 0:3
Gdańsk-Brzeźno vs Biskupiec (25-11,25-15,25-20) 3:0
awans: Gdańsk-Brzeźno
Szczecin vs Jaworzno (25-18,24-26,25-19,25-20) 3:1
Jaworzno vs Szczecin (18-25,16-25,16-25) 0:3
awans: Szczecin
Cekcyn vs Olsztyn (21-25,25-18,17-25,25-21,17-15) 3:2
Olsztyn vs Cekcyn (25-22,25-20,20-25,25-23) 3:1
awans: Olsztyn
FINAL FOUR Pucharu Kraju:
GOSPODARZ: Bartoszyce
Bartoszyce vs Szczecin (16-25,25-16,17-25,25-18,15-10) 3:2
Gdańsk-Brzeźno vs Olsztyn (25-27,14-25,23-25) 0:3
Mecz o trzecie miejsce:
Szczecin vs Gdańsk-Brzeźno : (28-26,13-25,18-25,13-25) 1:3
Finał Pucharu Kraju:
Bartoszyce vs Olsztyn : (25-23,19-25,12-25,16-25) 1:3
1.Olsztyn
2.Bartoszyce
3.Gdańsk-Brzeźno
4.Szczecin
Olsztyn zdobywcą Pucharu Kraju!!!
MVP - Olsztyn nr 4
Serwujący - Szczecin nr 4
Atakujący - Olsztyn nr 3
Blokujący - Olsztyn nr 6
Przyjmujący - Olsztyn nr 4
Rozgrywający - Brzeźno nr 1
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
DYWIZJA PÓŁNOCNA:
1.Gdańsk-Nowy Port 16 17-4 +94
2.Gdańsk-Brzeźno 14 16-8 +70
3.Cekcyn 6 8-14 -28
4.Gdynia* 0 3-18 -136
I,II
Nowy Port - Gdynia (25-16,25-15,25-20) 3:0, (25-8,25-21,25-21) 3:0
Cekcyn - Brzeźno (19-25,17-25,27-25,14-25) 1:3, (24-26,25-23,26-28,15-25) 1:3
III,IV
Nowy Port - Cekcyn (25-9,27-25,25-14) 3:0, (25-23,25-17,29-27) 3:0
Brzeźno - Gdynia (19-25,25-18,25-21,25-13) 3:1, (26-24,25-15,25-15) 3:0
V,VI
Nowy Port - Brzeźno (22-25,25-23,25-23,16-25,14-16) 2:3, (25-17,21-25,25-23,25-17) 3:1
Cekcyn - Gdynia (25-12,25-18,19-25,25-19) 3:1, (25-19,25-27,25-12,25-14) 3:1
DYWIZJA POŁUDNIOWA:
1.Jaworzno 17 18-6 +109
2.Świdnica 10 7-7 +21
3.Chmielnik 9 9-6 +17
4.Katowice* 0 3-18 -147
I,II
Świdnica - Katowice (25-16,25-23,25-14) 3:0, (25-15,17-25,25-15,25-14) 3:1
Jaworzno - Chmielnik (25-17,27-29,25-20,12-25,15-8) 3:2, (25-20,23-25,25-23,25-16) 3:1
III,IV
Świdnica - Chmielnik (25-16,19-25,25-15,16-25,12-15) 2:3, (22-25,25-18,25-20,25-23) 3:1
Jaworzno - Katowice (15-25,25-13,25-12,25-16) 3:1, (22-25,25-14,25-13,25-15) 3:1
IV,VI
Świdnica - Jaworzno (26-24,17-25,20-25,14-25) 1:3, (23-25,15-25,23-25) 0:3
Chmielnik - Katowice (26-24,25-17,25-13) 3:0, (25-18,25-16,25-15) 3:0
DYWIZJA ZACHODNIA:
1.Koszalin 16 18-6 +110
2.Szczecin 12 15-9 +60
3.Kalisz* 7 10-14 -48
4.Poznań* 1 4-18 -122
I,II
Koszalin - Poznań (25-13,25-19,25-21) 3:0, (25-12,26-24,23-25,25-16) 3:1
Szczecin - Kalisz (25-12,25-14,25-20) 3:0, (25-22,22-25,23-25,25-17,15-17) 2:3
III,IV
Koszalin - Kalisz (25-13,25-22,15-25,27-25) 3:1, (25-11,25-14,25-15) 3:0
Szczecin - Poznań (25-16,25-21,25-14) 3:0, (25-14,25-11,27-25) 3:0
V,VI
Szczecin - Koszalin (25-15,19-25,19-25,28-26,10-15) 2:3, (12-25,25-23,19-25,30-28,11-15) 2:3
Kalisz - Poznań (25-20,25-20,25-27,24-26,15-13) 3:2, (25-19,23-25,25-12,28-26) 3-1
DYWIZJA WSCHODNIA:
1.Olsztyn 15 17-6 +93
2.Bartoszyce 10 14-11 +52
3.Kałwągi 7 10-14 -45
4.Biskupiec 4 6-16 -100
I,II
Bartoszyce - Kałwągi (21-25,25-20,25-13,25-13) 3:1, (21-25,18-25,25-17,22-25) 1:3
Biskupiec - Olsztyn (19-25,14-25,7-25) 0:3, (16-25,18-25,25-27) 0:3
III,IV
Bartoszyce - Olsztyn (25-20,12-25,28-26,19-25,15-9) 3:2, (24-26,16-25,25-16,18-25) 1:3
Biskupiec - Kałwągi (27-25,25-13,19-25,27-25) 3:1, (13-25,25-12,21-25,19-25) 1:3
V,VI
Bartoszyce - Biskupiec (24-26,25-14,25-12,18-25,15-8) 3:2, (25-19,25-17,25-13) 3:0
Kałwągi - Olsztyn (12-25,25-20,25-20,15-25,9-15) 2:3, (24-26,23-25,29-31) 0:3
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
MISTRZOSTWA KRAJU:
(Północ) Gdańsk-Nowy Port
(Południe) Jaworzno
(Zachód) Koszalin
(Wschód) Olsztyn
1.Olsztyn 9 9-1 +33
2.Gdańsk-Nowy Port 6 7-4 +34
3.Koszalin 3 4-6 -3
4.Jaworzno 0 0-9 -64
I
Jaworzno vs Nowy Port (13-25,22-25,12-25) 0:3
Koszalin vs Olsztyn (16-25,23-25,23-25) 0:3
II
Nowy Port vs Koszalin (20-25,25-17,25-22,26-24) 3:1
Jaworzno vs Olsztyn (16-25,22-25,19-25) 0:3
III
Nowy Port vs Olsztyn (17-25,20-25,25-10,21-25) 1:3
Jaworzno vs Koszalin (33-35,22-25,12-25) 0:3
Serwujący - Jaworzno nr 4
Atakujący - Koszalin nr 2
Blokujący - Olsztyn nr 6
Przyjmujący - Jaworzno nr 4
Rozgrywający - Nowy Port nr 1
MVP - Olsztyn nr 4
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
MISTRZOSTWA DYWIZJI:
1.Północ 9 9-0 +38
2.Wschód 4 5-6 -2
3.Południe 3 3-7 -23
4.Zachód 2 4-8 -13
Południe vs Zachód (16-25,25-13,25-23,25-21) 3:1
Północ vs Wschód (25-21,25-17,31-29) 3:0
Północ vs Zachód (25-21,25-19,25-21) 3:0
Południe vs Wschód (14-25,26-28,16-25) 0:3
Północ vs Południe (25-21,25-21,25-23) 3:0
Wschód vs Zachód (25-15,9-25,19-25,25-21,14-16) 2:3
Serwujący - Jaworzno nr 4
Atakujący - Koszalin nr 2
Blokujący - Brzeźno nr 5
Przyjmujący - Jaworzno nr 4
Rozgrywający - Nowy Port nr 1
MVP - Olsztyn nr 4
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Klasyfikacja przedstawia najlepszych zawodników, na poszczególne pozycje biorąc pod uwagę cały okrągły sezon.
Rozgrywający
1. GNP1 12 07 14 09 12 21
2. CEK1 09 10 13 09 13 21
3. GDB1 10 09 14 10 09 21
Atakujący
1. GNP2 11 06 07 12 05 20
2. CEK2 09 10 10 13 06 19
3. SZN2 09 09 05 13 03 19
Przyjmujący
1.OLS3 12 12 07 13 07 21
2.JAW4 15 15 10 08 07 21
3.SZN4 15 11 09 10 08 21
Środkowy
1.KOS5 13 07 09 12 12 19
2.JAW6 14 07 09 10 13 21
3.GDB5 09 07 05 10 15 21
Libero
1.KOS7 08 13 09 10 08 20
2.OLS7 04 13 12 09 07 20
3.JAW7 09 12 07 09 09 19
MVP
1.OLS4 10 13 13 11 10 21
2.CHM1 12 12 11 11 11 21
3.GNP1 12 07 14 09 12 21
Post został pochwalony 0 razy
Ostatnio zmieniony przez dworek dnia Pią 12:59, 29 Lut 2008, w całości zmieniany 5 razy
|
|